Zapraszamy na konferencję metodyczną:
„Wymiana doświadczeń w zakresie prowadzenia zająć wychowania fizycznego w klasach 4 – 6 szkoły podstawowej”
Termin: 24.10.2019 r, godzina: 16.30 – 19.00
Miejsce: Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Giżycku, ul. Smętka 5
Tematyka:

  1. Wprowadzenie, przekazanie głównych zagadnień.
  2. Dyskusja i wymiana doświadczeń w zakresie dokumentowania pracy nauczyciela wf.
  3. Dyskusja i wymiana doświadczeń w zakresie : prowadzenia zajęć z gimnastyki, lekkiej atletyki, gier zespołowych takich jak piłka nożna, piłka ręczna, piłka koszykowa, piłka siatkowa, łyżwiarstwo, rekreacja ruchowa.
  4. Podsumowanie, wnioski.

Prowadzący : Iwona Kochanowska

Szanowni Państwo,
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Giżycku zaprasza na spotkanie z doradcą metodycznym w zakresie kształcenia specjalnego mgr Katarzyną Łatacz.
Spotkanie informacyjno – diagnozujące w ramach budowania „Sieci doradztwa metodycznego na Mazurach” odbędzie się 9 października 2019r. godz. 15:00 w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Giżycku, ul. Smętka 5.

Z poważaniem

Bożena Giedziuszewicz - dyr.PORE w Giżycku

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli działający przy Powiatowym Ośrodku Rozwoju Edukacji w Giżycku wraz z doradcą metodycznym panią mgr Ewą Kamińską - nauczycielką języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 7 im. J. Korczaka w Giżycku, serdecznie zapraszają nauczycieli języka polskiego na pierwsze spotkanie w ramach - „Sieci doradztwa metodycznego na Mazurach”, 16 października 2019 r. godz. 16:00 w SP 7, ul. Wodociągowa 8, Giżycko

Oprócz wzajemnego poznania się, wymiany informacji i zebrania oczekiwań od nauczycieli odbędzie się warsztat pt. "Telefon i komputer czy tablica i kreda?".

Udział w spotkaniu i warsztacie bezpłatny

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Giżycku z doradcą metodycznym panią mgr Ewą Ładną - nauczycielką matematyki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Giżycku,

serdecznie zapraszają nauczycieli matematyki na pierwsze spotkanie w ramach - „Sieci doradztwa metodycznego na Mazurach”,

7 października 2019r. godz. 16:00 w SP 3, ul. Wiejska 50, Giżycko

Oprócz wzajemnego poznania się, wymiany informacji i zebrania oczekiwań od nauczycieli odbędzie się warsztat pt. "Matematyczny pokój zagadek".

Udział w spotkaniu i warsztacie bezpłatny


 

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.