Powiatowy Dzień Talentu

IV Powiatowy Dzień Talentu

Szanowni Dyrektorzy
Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Szkół Ponadgimnazjalnych

W tym roku po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w IV Powiatowym Dniu Talentu. Przedsięwzięcie to wpisało się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszym powiecie.

Gala utalentowanych uczniów odbędzie się 7 czerwca o godz. 9.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku. Prosimy Państwa o wytypowanie maksymalnie trzech reprezentantów szkoły (indywidualny uczestnik lub duet lub zespół) w wybranych kategoriach ujętych w regulaminie. Dyrektorów szkół prosimy o wyznaczenie spośród nauczycieli opiekuna reprezentacji, który do 14 kwietnia zgłosi uczniów, a następnie będzie towarzyszył uczestnikom podczas występów finałowych.

Proszę o zachęcenie uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu. Wspieranie i motywowanie ucznia w rozwijaniu jego talentów jest ważnym zadaniem szkoły. Planowane działanie wpisuje się w wymagania Państwa wobec szkół i placówek dotyczące wspomagania rozwoju uczniów z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z koordynatorem IV Powiatowego Dnia Talentu Martą Knaś: 87/428 33 15, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia

Regulamin uczestnictwa


 

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.